Reklama

Już 16 października w Tygodniku Korso Kolbuszowskie Dodatek Budowlany - DOM I OGRÓD. To świetne miejsce do zaprezentowania Twojej firmy!

Opublikowano:
Autor:

Już 16 października w Tygodniku Korso Kolbuszowskie Dodatek Budowlany - DOM I OGRÓD. To świetne miejsce do zaprezentowania Twojej firmy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PROMOWANE Zapraszamy wszystkie firmy związane z branżą budowlaną, wykończeniową oraz zajmujące się wyposażeniem wnętrz, a także całym otoczeniem domu i ogrodu aby zaprezentowały się w naszym "Dodatku Budowlanym - DOM I OGRÓD", który ukaże się już 16 października w papierowym wydaniu Tygodnika Korso Kolbuszowskie.

Dodatek Budowlany to doskonałe miejsce na prezentacje swojej firmy, jej produktów i usług. Dodatek jest chętnie czytany przez naszych stałych odbiorców. Prezentacja w naszym dodatku gwarantuje dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów z powiatów: kolbuszowskiego i mieleckiego

Oferujemy atrakcyjne ceny! 

Nie czekaj! Zarezerwuj miejsce dla Twojej firmy
w Tygodniku Korso Kolbuszowskie
(wydanie 16 października)

ZGŁOSZENIA TYLKO DO 14 PAŹDZIERNIKA!

  • Marcin Serafin - tel. 510 126 562, mserafin@korso.pl
  • Edyta Surowiec - tel. 17 788 41 80, sekretariat@korso.pl
  • Lucyna Pik - tel. 508 246 991, lucynapik@interia.pl
  • Szymon Burek - tel. 534 596 920, szymon.burek@korso.pl
  • Anna Czajkowska - tel. 519 132 923, aczajkowska@korso.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE