Reklama

Jak wziąć pożyczkę online? Mamy dla Ciebie 5 wskazówek

Opublikowano: wt, 28 sty 2020 14:00
Autor:

Jak wziąć pożyczkę online? Mamy dla Ciebie 5 wskazówek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Pożyczka gotówkowa udzielana przez internet to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Nikogo chyba nie dziwi ten fakt. To wygodny, szybki, a przy tym bezpieczny sposób na pozyskanie potrzebnych środków pieniężnych. Bez względu na to, czy potrzebujesz gotówki na wakacje, czy na większy zakup. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad pożyczką online, podpowiadamy, jak najprościej i w pełni bezpiecznie skorzystać z takiego rozwiązania. Oto najistotniejsze wskazówki.

1. Minimum formalności - wystarczy wypełnić wniosek o pożyczkę

Sprawdziliśmy procedurę udzielania pożyczek przez jedną z wiodących firm pożyczkowych w Polsce. Pożyczki w Funeda to jedno w wygodniejszych rozwiązań, bowiem od pożyczkobiorców wymagane jest jedynie złożenie wniosku - oczywiście online. Prosty formularz wypełnisz w zaledwie kilka chwil. Możesz zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i wielu warunkach koniecznych do spełnienia. To nie tylko komfortowe rozwiązanie (wniosek wypełnisz wygodnie, w domowym zaciszu), ale i znaczna oszczędność czasu (nie musisz udawać się z wizytą do stacjonarnej placówki). 

Po określeniu kwoty, jaką chcesz pożyczyć oraz czasu spłaty zobowiązania, wypełniasz intuicyjny w obsłudze wniosek, który następnie zostanie poddany weryfikacji i na tej podstawie zostanie udzielona pożyczka. Sama decyzja pożyczkowa przedstawiana jest najczęściej telefonicznie.

2. Konieczne będzie posiadanie konta bankowego

To bowiem na owe konto zostaną bezpośrednio przelane pieniądze. Gotówka zasili Twój rachunek niemal natychmiast po rozpatrzeniu złożonego wniosku (ten etap trwa najczęściej nie dłużej niż kwadrans). Wspomniane już przez nas wcześniej pożyczki w Funeda, zakładają opcję dodania do wniosku numeru karty płatniczej oraz wyrażenia zgody na spłatę pożyczki cyklicznie ze wskazanego konta bankowego - w ten sposób zwrot pożyczonej kwoty przebiegał będzie sprawnie i w zasadzie automatycznie (nie będziesz musiał pamiętać o terminie przelania raty).

Twoje konto bankowe powinno być założone w banku na terenie Polski oraz powinieneś mieć do niego dostęp przez internet. Jeśli zatem dotąd nie korzystałeś z bankowości elektronicznej, przed wystąpieniem z wnioskiem o pożyczkę online, koniecznie o to zadbaj.

3. Z niezbędnych dokumentów wystarczy dowód osobisty

Dowód będzie jednak jedynie niezbędny do poprawnego uzupełnienia wniosku. Dokument ten potwierdzi także Twoją pełnoletniość oraz polskie obywatelstwo. Tutaj warto pamiętać, że poszczególne instytucje pożyczkowe wprowadzają czasami ograniczenia wiekowe dla pożyczkobiorców. Środki przydzielane są np. osobom w wieku od 20 do 70 lat - sprawdź zatem, czy wybrana przez Ciebie instytucja nie wprowadza takich właśnie ograniczeń i czy je spełniasz.

Większość z firm pożyczkowych funkcjonujących na rynku nie wymaga od swoich klientów żadnych dodatkowych dokumentów, w tym zaświadczeń o zatrudnieniu, czy wysokości zarobków. To także dobra wiadomość - jeszcze mniej formalności podczas realizacji procedury, za to więcej wygody i zdecydowana oszczędność czasu.

4. Potrzebny będzie Twój telefon komórkowy

A konkretnie aktywny numer telefonu, który prawdopodobnie będziesz musiał podać podczas wypełniania wniosku o udzielenie pożyczki online. Wspomniana wcześniej decyzja pożyczkowa zostanie przekazana telefonicznie, przez przedstawiciela wybranej instytucji pożyczkowej.

5.  Nie musisz podpisywać, drukować i wysyłać umowy

Tutaj wszystko odbywa się bowiem przez internet!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.