Reklama

Magdalena Małaczyńska z Kolbuszowej wykonała jedno z 30 najlepszych na świecie fotografii jazzowych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Magdalena Małaczyńska z Kolbuszowej wykonała jedno z 30 najlepszych na świecie fotografii jazzowych - Zdjęcie główne

Magdalena Małaczyńska poświęciła swojej pasji blisko osiem lat. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

KULTURA "Jazz World Photo" to najbardziej prestiżowy konkurs fotograficzny poświęcony jazzowej muzyce i jej twórcom. Wśród 30 najlepszych prac znalazło się zdjęcie wykonane przesz Magdalenę Małaczyńską, fotografkę w Kolbuszowej.

Jak dotychczas porównywalnego sukcesu artystycznego nie odniósł żaden inny kolbuszowski twórca. 

- Małaczyńska poświęciła swojej pasji blisko osiem lat. Po raz pierwszy jej unikalne zdjęcia zobaczyliśmy w 2015 roku. W skromnych warunkach "Galerii pod Sokołem i Bębnem MDK w Kolbuszowej" po raz pierwszy artystka wystawiła swoje improwizowane obiektywem dzieła sztuki

- mówi Wiesław Sitko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej.

- Wystawa najlepszych fotografii finałowych będzie prezentowana na całym świecie podczas prestiżowych festiwali jazzowych. Za kolbuszowiankę trzymamy mocno kciuki!

- dodaje szef MDK. 

Mieszkanka Kolbuszowej od kilku lat współpracuje z Miejskim Domem Kultury w Kolbuszowej. Wykonuje portrety fotograficzne artystom podczas najbardziej prestiżowych imprez tej instytucji. 

W 2021 roku Magdalena Małaczyńska zajęła trzecie miejsce w prestiżowym konkursie fotograficznym MK Jazz Foto.


To zdjęcie wykonane przez Magdalenę Małaczyńską z Kolbuszowej znalazło się w gronie 30 najlepszych fotografii jazzowych na świecie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy