Reklama

Dzień Dziecka 2023. Przed nami wielka piłkarska rywalizacja w Spiach. W czerwcu Amatorski Otwarty Turniej Piłki Nożnej o puchar wójta [PLAKAT]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Dzień Dziecka 2023. Przed nami wielka piłkarska rywalizacja w Spiach. W czerwcu Amatorski Otwarty Turniej Piłki Nożnej o puchar wójta [PLAKAT] - Zdjęcie główne

Przed nami wielka piłkarska rywalizacja w Spiach. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kalendarz imprez W Spiach (gm. Dzikowiec) z okazji Dnia Dziecka odbędzie się Amatorski Otwarty Turniej Piłki Nożnej o puchar wójta. Impreza potrwa dwa dni - 9 i 10 czerwca. W turnieju weźmie udział młodzież szkolna i dorośli. Zapisy do 1 czerwca.

 

  • Kiedy: piątek i sobota (9 i 10 czerwca)
  • Gdzie: Plac za Szkołą Podstawową w Spiach
  • Rozpoczęcie: Piątek - godz. 11, sobota - godzina do ustalenia
  • Wstęp: bezpłatny (brak wpisowego)
 

Regina Kasica-Skura, kierownik świetlicy w Spiach, w rozmowie z nami przyznała, że rokrocznie piłkarska impreza przyciąga mnóstwo młodych ludzi, którzy próbują swoich sił na boisku. - Zainteresowanie jest duże - podkreśla. Jak dodaje, zazwyczaj udział bierze po 5-6 drużyn w każdej kategorii wiekowej. Sama impreza organizowana jest od trzech lat. 

Rozgrywki dla dzieci i młodzieży szkolnej będą w pierwszy dzień imprezy. Na boisku zmierzą się drużyny z dwóch kategorii wiekowych - klasy 1-4 oraz 5-8. Dzień później, w sobotę, do rywalizacji staną dorośli i młodzież od 16 roku życia. Wstęp jest wolny - nie płaci się wpisowego.

Do wygrania będzie puchar wójta gminy Dzikowiec. Zapisów na Otwarty Turniej Piłki Nożnej można dokonać na trzy sposoby - poprzez Facebooka (na stronie świetlicy "Świetlik"), osobiście w biurze świetlicy oraz telefonicznie. Zgłosić swój udział można do 1 czerwca. Drużyny mogą być 6-osobowe (bramkarz, 4 graczy w polu i jeden rezerwowy).

W pierwszy dzień nie zabraknie licznych atrakcji dla najmłodszych. Będą one dostępne w godz. 12-16. - Przy okazji Dnia Dziecka będzie mini piknik - dodała nasza rozmówczyni. Dodatkowo będzie grill dla graczy i kibiców.

Plakat promujący wydarzenie:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy