Reklama

Kolbuszowianin Roku 2015 [FOTORELACJA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA Kolejna Skałka Korso ma już nowego właściciela. Podczas poniedziałkowej gali (27 czerwca) wręczono ją ks. Lucjanowi Szumierzowi, proboszczowi parafii pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej.

To właśnie kapłan, głosami naszych Czytelników oraz Kapituły Konkursowej Plebiscytu, został wybrany Kolbuszowianinem Roku 2015. Tym samym dołączył do grona wcześniejszych laureatów: Zbigniewa Chmielowca, Ewy Nowak, Moniki Fryzeł i Anety Konefał.

Uroczysta gala, na której wręczono Skałkę Korso ks. Szumierzowi, zorganizowana została w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Dla laureata przygotowaliśmy sporo niespodzianek. Na scenie wystąpiła Agata Kwaśnik, uczennica Zespołu Szkół nr 1 w Kolbuszowej. Młodą artystkę, o której z pewnością usłyszymy nieraz, przygotował do występu Jarosław Mazur. Laudację, dzięki której uczestnicy gali mogli znacznie lepiej poznać ks. Szumierza, wygłosił ks. Tomasz Ryczek. Wśród gości nie zabrakło również ks. Pawła Batorego – ucznia naszego laureata. Wisienką na torcie była wizyta licealnych koleżanek ks. Lucjana – dwóch Ew, Marty, Małgorzaty i Elżbiety. Z jedną z pań ks. Szumierz nie widział się 30 lat.

Na wręczeniu Skałki Korso jednak się nie skończyło. W tym roku nasza redakcja zdecydowała o wyróżnieniu Mieczysława Maziarza, który również był nominowany do tytułu Kolbuszowianin Roku 2015. Ten znany nie tylko w Kolbuszowej lekarz otrzymał największą liczbę głosów od Czytelników tygodnika Korso Kolbuszowskie. O tym fakcie będzie doktorowi Maziarzowi przypominać grawer, który wręczyła mu Anna Mokrzycka, dyrektor Agencji Wydawniczo-Reklamowej Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE