Reklama

Kolbuszowa w budowie na zdjęciach Google Street View [ZDJĘCIA Z 2021 ROKU]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Jakie prace budowalne i remontowe były prowadzone w Kolbuszowej w 2021 roku? To można zobaczyć na zdjęciach wykonanych przez Google. Zobacz co i kogo uchwyciły kamery.

Miasto nad Nilem doczekało się nowych zdjęć na mapach Google Street View. W sieci znajdziemy fotografie wykonane w Kolbuszowej w maju i październiku 2021 roku. Większość z nich zrobiona została w drugiej połowie minionego roku. 

Kamery Google uchwyciły nie tylko mieszkańców spacerujących po mieście, robiących zakupy, czy wracających ze szkoły. Utrwalone zostały także prace, jakie w tym czasie były realizowane na terenie Kolbuszowej. 

Mowa, chociażby o przebudowie dworca w Kolbuszowej przy ulicy Ruczki. Na zdjęciach Google widać już konstrukcję zadaszenia. Sam budynek miał już w tym czasie wykonaną elewację. 

Co jeszcze? W tym samym czasie trwała budowa bulwarów nad Nilem. Modernizowano także część ulicy Parkowej w Kolbuszowej. 

Pamiątkowe zdjęcia udało się także wykonać na ulicy Handlowej w Kolbuszowej. Inwestycję realizowała firma Eurovia Polska S.A. z Kobierzyc. Zakres robót obejmował przebudowę kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej oraz wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej jezdni.

Wykonano też miejsca parkingowe, chodnik oraz zjazdy do działek przyległych. Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie montaż oświetlenia ulicznego. Inwestycja kosztowała ponad 1,8 mln zł.

Usługa Street View powstała w 2007 r. Od tamtej pory zrobiono ponad 220 miliardów zdjęć sferycznych, na których udokumentowano ponad 16 milionów kilometrów na terenie 100 krajów i terytoriów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy