Reklama

Ulica Handlowa w Kolbuszowej w końcu z asfaltem. Co z ul. Wiktora? [ZDJĘCIA - WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończyły się prace remontowe na ulicy Handlowej w Kolbuszowej. Długo wyczekiwany nowy asfalt, który załatał ogromne dziury w starej drodze, stał się faktem. Inwestycja pochłonęła prawie 20 milionów złotych. Jak oceniasz efekt? Zobacz zdjęcia i filmiki.

Ulica Handlowa w Kolbuszowej została przebudowana. Oznacza to, że skończył się koszmar kierowców, którzy dobrze pamiętają, jak droga wyglądała wcześniej.

Zakończyły się prace przy przebudowie ul. Handlowej w Kolbuszowej, która stanowi drogę dojazdową do zakładów produkcyjnych oraz firm handlowo-usługowych. W ramach zadania wykonana została nowa nawierzchnia asfaltowa jezdni na długości ponad 375 metrów.

Tak wyglądała ulica Handlowa w Kolbuszowej wcześniej: 

- Zakres inwestycji obejmował roboty ziemne i montażowe przy przebudowie sieci kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej (sanitarnej i deszczowej). Przebudowano także miejsca parkingowe wzdłuż ulicy, wyremontowano chodnik oraz przebudowano zjazdy do działek przyległych. Zamontowano również nowe oświetlenie uliczne

- informuje Urząd Miejski w Kolbuszowej. 

Wartość inwestycji wyniosła pokaźną sumę, bo ponad 18 mln zł, z czego kwota w wysokości prawie 837 tys. zł pochodzi z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. 

Tak prezentuje się aktualnie ulica Handlowa w KolbuszowejCo z ulicą Wiktora w Kolbuszowej?

Wiele do życzenia pozostawia jednak ulica Wiktora w Kolbuszowej, która krzyżuje się z ul Handlową. Mieszkańcy mogą być jednak spokojni, ponieważ niebawem i ona zyskać ma nowy dywanik asfaltowy. Szczegóły już niebawem. 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy