Reklama

Słoneczny Zakątek w Kolbuszowej organizuje kiermasz dla Emilki Wilk

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Ratujmy serce Emilki

Słoneczny Zakątek w Kolbuszowej organizuje kiermasz dla Emilki Wilk - Zdjęcie główne

Zostało coraz mniej czasu na wykonanie kosztownej operacji serduszka Emilki. | foto Ratujmy serce Emilki

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

EDUKACJA Kolejne osoby włączają się w pomoc dla chorej Emilki Wilk. Przedszkole Słoneczny Zakątek organizuje kiermasz z pracami swoich małych podopiecznych.

Koordynatorzy z  Niepublicznego Przedszkola i  Żłobka  „Słoneczny Zakątek”  w Kolbuszowej przy ul. Handlowej wraz z dyrekcją przedszkola i  właścicielami sali zabaw „Krainy Uśmiechu” w Kolbuszowej zorganizowali zbiórkę na rzecz chorej Emilki Wilk. 

Zadaniem każdej grupy ze żłobka i przedszkola jest zorganizowanie każdego dnia kiermaszu przygotowanego pracą „małych rączek” przez dzieci pod nadzorem opiekunów.

- Każde dziecko, które wesprze Małą Wojowniczkę, otrzyma  przygotowany prezent, który będzie wyrażał naszą wdzięczność za włożony trud i przygotowania rzeczy do sprzedaży na kiermaszu

- nadmieniają organizatorzy. 

Na licytację zostały przeznaczone również vouchery do sali zabaw Kraina Uśmiechu w Kolbuszowej. Również w sali zabaw można również wesprzeć Emilkę dowolnym datkiem do puszki. Pamiętaj, że nawet drobnym datkiem przybliżasz wyjazd Emilki do USA. 

Możesz też dołączyć do zbiórki TUTAJ

Emilka urodziła się w 39. tygodniu. Jest bardzo silna, póki co może oddychać, płuca są zaopatrywane w tlen. Jednak wraz ze wzrostem Emilka będzie się dusić, siniec, nie będzie w stanie wykonywać podstawowych czynności.

Anna Wilk, mama Emilki, pochodzi z Kupna. Na co dzień nie mieszka w powiecie kolbuszowskim, jednak często wraca do rodzinnej miejscowości. Razem z mężem i małą Emilką mieszka na stałe w Krakowie. Natomiast w Kupnie ma rodziców, siostrę, wujków i resztę rodziny.

Udało się już zebrać 47 procent z potrzebnej kwoty. Ale dalej brakuje. I to nie mało, bo ponad 3 mln 828 tys. zł. Serdecznie zachęcam do wsparcia zbiórki. Tylko dzięki mobilizacji i pomocy innych Emilka może walczyć o życie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy