Reklama

Młodzież z gminy Niwiska popisała się pożarniczą wiedzą. Kto z nich zajął pierwsze miejsce w eliminacjach do ogólnopolskiego turnieju?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Niwiska

Młodzież z gminy Niwiska popisała się pożarniczą wiedzą. Kto z nich zajął pierwsze miejsce w eliminacjach do ogólnopolskiego turnieju? - Zdjęcie główne

Gminne eliminacje do ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej. | foto Gmina Niwiska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

EDUKACJA Najmłodsi mieszkańcy gminy Niwiska mają już za sobą eliminacje do ogólnopolskiego turnieju o wiedzy pożarniczej.

Młodzież sprawdziła swoją wiedzę. Teraz będą reprezentować gminę Niwiska na szczeblu powiatowym. Kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym rozegrała się w poniedziałek (20 marca).

20 uczniów zaprezentowało swoją wiedzę dotyczącą spraw przeciwpożarowych w formie pisemnego testu i egzaminu ustnego. Eliminacje miały miejsce w Szkole Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Niwiskach.

W wyniku eliminacji gminnych komisja konkursowa ustaliła następującą klasyfikację:

Grupa I (klasy I-VI):

  • I miejsce- Jakub Magda ze Szkoły Podstawowej w Siedlance
  • II miejsce- Paweł Czajkowski ze Szkoły Podstawowej w Przyłęku
Grupa II (klasy od VII-VIII):

  • I miejsce- - Maria Boroń ze Szkoły Podstawowej w Kosowach
  • II miejsce- Anna Kosiorowska ze Szkoły Podstawowej w Trześni
- Zwycięzcy pierwszych miejsc będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym w dniu 21 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej 

- mówią organizatorzy eliminacji. 

Fot. niwiska.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy