Reklama

Olimpiada przedszkolaków - Kolbuszowa 2011 [DUŻO ZDJĘĆ]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

DEKADĘ TEMU Dzieci z siedmiu przedszkoli z terenu gminy Kolbuszowa rywalizowały podczas olimpiady przedszkolaków. Wydarzenie to odbyło się w listopadzie 2011 roku w hali sportowej w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej.

Rzut piłką do kosza, slalom między pachołkami i  przeczołganie się przez kolorową gąsienicę – to tylko niektóre z  konkurencji, jakie czekały na przedszkolaków biorących udział w sobotniej olimpiadzie.

Organizatorami imprezy były Zarządy Osiedli nr 1, 2 i 3, burmistrz Kolbuszowej, KKS Kolbuszowianka oraz Fundacja Rozwoju „Serce”.

- Olimpiada nie odbyłaby się, gdyby nie pomoc naszych sponsorów, którym bardzo za wszystko dziękuje

– mówił Grzegorz Romaniuk, pomysłodawca imprezy.

W sumie w zawodach wzięło udział siedem przedszkoli publicznych: nr 1, nr 2 i nr 3 oraz placówki z Kolbuszowej Górnej, Kolbuszowej Dolnej, Widełki i Weryni. Dzieci dzielnie walczyły o każdy punkt, za co zostały nagrodzone złotymi medalami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy