Reklama

Jasełka w Majdanie Królewskim oglądało blisko 200 osób. Zobacz zdjęcia z 2013 roku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

DEKADĘ TEMU Perfekcyjna gra młodych aktorów, mnóstwo muzyki, szczegółowo dopracowane dekoracje i stroje – tak można najkrócej opisać przedstawienie jasełkowe wystawione 10 lat temu - 6 stycznia 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Majdanie Królewskim. 

Niebawem minie 10 lat od wydarzenia, jakie miało miejsce w majdańskim ośrodku kultury. Mowa o jasełkach wystawionych przez wychowanków Państwowej Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim. Na scenie zaprezentowali się wówczas uczniowie z klas czwartych z pomocą kilku piątoklasistów.

Nad całym przedsięwzięciem czuwali: siostra Lucyna Bochenek, Danuta Wiącek i Małgorzata Serafin. Występ młodych aktorów przyszło zobaczyć ok. 200 mieszkańców gminy. 

Na scenie nie zabrakło rozśpiewanych i roztańczonych aniołów, które czuwały nad bezpieczeństwem Dzieciątka. Gościnnie pojawił się też Jerzy Wilk, wójt Majdanu Królewskiego, który wcielił się w rolę dobrego anioła. Jego zadaniem było sprowadzenie ze sceny niewidomego. 

Oprawę muzyczną całego przedstawienia zapewnił chór szkolny z Państwowej Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim pod opieką Antoniego Deca. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy