Reklama

Zmarła Anna Plis z Kolbuszowej. Długoletnia nauczycielka i wychowawca wielu pokoleń

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: LO Kolbuszowa

Zmarła Anna Plis z Kolbuszowej. Długoletnia nauczycielka i wychowawca wielu pokoleń - Zdjęcie główne

foto LO Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ZMARLI Dzisiaj (12 maja) dotarła do nas smutna informacja o śmierci Anna Plis. Zmarła w wieku 71 lat. Była emerytowaną nauczycielką chemii. Uczyła w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 2 i Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej.

Uroczystości pogrzebowe Śp. Anny Plis rozpoczną się 14 maja (sobota) o godz. 12 w kaplicy przy parafii pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej. 

O godz. 13  w Kolegiacie, zostanie odprawiona Msza Święta Żałobna.

Po uroczystościach żałobnych nastąpi odprowadzenie ciała Śp. Anny Plis na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu Parafialny. 

12 i 13 maja (czwartek, piątek) o godz. 17 odmówiony zostanie różaniec za duszę Śp. Anny w kaplicy cmentarnej przy parafii pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej. 

 

W tym roku pożegnano także Bogusława Rychlickiego, nauczyciela z LO w Kolbuszowej. Pisaliśmy o tym tutaj: 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy