Reklama

Zrzutka przyniosła efekt. Rodzice i dzieci dziękują. Zobacz film

Opublikowano:
Autor:

Zrzutka przyniosła efekt. Rodzice i dzieci dziękują. Zobacz film - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 12 tys. zł udało się zebrać na pomoce dydaktyczne dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej. - Dziękujemy za każdą złotówkę - mówią rodzice i przesyłają do nas film jako podziękowanie dla naszych Czytelników.

Akcja, którą zorganizowała rada rodziców, została przeprowadzona w grudniu ubiegłego roku za pomocą portalu zrzutka.pl

- Naszym celem było zebranie pieniędzy na zakup tabletów i oprogramowania logopedycznego, które ułatwią kontakt z najbardziej potrzebującymi dziećmi - przypominają rodzice.

- Dzięki hojności kolbuszowskich internautów cel osiągnęliśmy w zaledwie kilka dni. Zbiórki jednak nie zakończyliśmy ponieważ napływały do nas kwoty od ludzi dobrej woli, chętnych wesprzeć naszą inicjatywę - dodają przedstawiciele rady rodziców. 

W sumie, w trakcie trwania akcji, udało się zebrać dokładnie 12 151 zł. Za każdą przekazaną złotówkę rodzice dziękują i przesyłają do nas film z podziękowaniem od uczniów, do których trafiły zakupione pomoce. 

CZYTAJ TEŻ: Trwa zbiórka pieniędzy na zakup tabletów dla uczniów szkoły specjalnej w Kolbuszowej Dolnej. Każdy może pomóc

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE