Reklama

Zniszczona droga przez tiry. Radny Mechowca apeluje o interwencję

Opublikowano: śr, 15 maj 2019 20:00
Autor:

Zniszczona droga przez tiry. Radny Mechowca apeluje o interwencję  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Józef Gancarz, radny i sołtys Mechowca, apelował o zajęcie się sprawą zniszczonej drogi asfaltowej na Zagrodach w Mechowcu.

Przedstawiciel wsi na ostatniej sesji informował, że droga ta została zniszczona głównie przez samochody ciężarowe, które przejeżdżały tamtędy, aby dostać się na budowę małej obwodnicy Kolbuszowej i Weryni.

Zniszczenia

Gospodarz Mechowca obawia się, że jeżeli gmina teraz nie zareaguje, to droga, która już jest zniszczona, zostanie doprowadzona do jeszcze gorszego stanu.

- Najbardziej to została zniszczona na wiosnę, jeszcze przed tym jak zdążyliśmy postawić tam znak ograniczenia ciężaru - informował randy Gancarz. - Jeździły te tiry i jest asfalt tak spękany, że niepodobne - dodał.

Dokończyć odcinek

Józef Gancarz ponownie apelował o to, aby gmina zajęła się sprawą dokończenia swojego odcinka drogi biegnącego w stronę Weryni. - Prosiłbym, aby poczynić starania i dokończyć ten nasz odcinek żwirowej drogi na Zagrodach. Może to zmobilizuje gminę Kolbuszowa i zrobi ten swój odcinek. Jakby wójt podjechał i zobaczył, ile samochodów tamtędy jeździ, naprawdę to jest droga skracająca drogę do Kolbuszowej - tłumaczył rajca.

Mieszkańcy również narzekają na zniszczoną drogę. - Kiedyś był tam ładny asfalt, ale teraz minęło parę ładnych lat i się zużył - mówi jedna z mieszkanek Dzikowca. - Może dobrze by było, gdyby gmina się tym zainteresowała. Na tej żwirowej drodze do Weryni też jest dziura na dziurze - skarży się kobieta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE