Reklama

Zmiana kierownictwa w Wydziale Ochrony Środowiska

Opublikowano: czw, 11 maj 2017 17:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 1 maja nowym kierownikiem Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Przyrody w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej jest Monika Wójcik-Nieznalska. Dotychczasowy kierownik Grzegorz Ziemiański przeszedł na emeryturę.

Uroczyste pożegnanie dotychczasowego kierownika nastąpiło podczas kwietniowej sesji Rady Powiatu. – Dziękuję za sumienne wykonywanie obowiązków oraz dobrą współpracę – z takimi słowy zwrócił się do odchodzącego na emeryturę szefa Wydziału Ochrony Środowiska Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś.  

Wydział w dobrych rękach 
Grzegorz Ziemiański był bardzo wzruszony podziękowaniami. – Tak w życiu bywa, że przyszedł czas na odpoczynek, na przejście na emeryturę. Moja ponad osiemnastoletnia praca w Starostwie minęła jak jeden dzień i dzisiaj chcę podziękować za te wszystkie lata, które upłynęły w miłej i przyjaznej atmosferze, którą będę długo wspomniał – mówił podczas sesji Grzegorz Ziemiański. – Dziękuję za dobrą współpracę panu Staroście oraz Radzie Powiatu - dodał. Jednocześnie pan Grzegorz Ziemiański zaznaczył, że prawie całe swoje życie zawodowe przepracował w samorządzie. Zaczynał w Urzędzie Miasta i Gminy, potem pracował w Urzędzie Rejonowym, a następnie w Starostwie Powiatowym. Na koniec swojego wystąpienia podkreślił, iż Wydział Ochrony Środowiska zostawia w dobrych rękach. 

– Zostawiam Wydział dobrze zorganizowany, z pracownikami o wysokich kompetencjach – zaznaczył. Jego słowa potwierdził Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś, który poinformował, iż od 1 maja funkcję kierownika Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Przyrody pełni pani Monika Wójcik-Nieznalska, dotychczasowa pracownica tego Wydziału. Jednocześnie Starosta Kolbuszowski zaznaczył, iż obsada Wydziału Ochrony Środowiska składa się z pracowników merytorycznych i sumiennie wykonujących swoje obowiązki. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.