Reklama

Zmarłego Stanisława Hermana wspominają pracownicy szpitala

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Szpital w Rabce-Zdrój

Zmarłego Stanisława Hermana wspominają pracownicy szpitala  - Zdjęcie główne

foto Fot. Szpital w Rabce-Zdrój

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Odszedł od nas i po cichu, tak jak za życia nie skupiał uwagi na sobie. Wybitny i Mądry Lekarz, Dobry Człowiek - tak o zmarłym 30 stycznia Stanisławie Hermanie piszą pracownicy Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdrój, w którym lekarz wcześniej pracował.

Doktor Herman był anestezjologiem. W kolbuszowskim szpitalu pracował przez ponad 10 lat, gdzie jest bardzo ciepło wspominany przez swoich współpracowników

ZOBACZ TAKŻE: Szpital w Kolbuszowej wciąż bez oddziału wewnętrznego


Zanim jednak przyjechał do Kolbuszowej, gdzie osiedlił się na stałe, pracował w szpitalu w Rabce-Zdrój. Tak wspominają go pracownicy tamtejszej lecznicy: 

- Odszedł od nas i po cichu, tak jak za życia nie skupiał uwagi na sobie. Wybitny i Mądry Lekarz, Dobry Człowiek. Zawsze bezkompromisowy i wytrwały w staraniach o dobro pacjentów; pierwszy specjalista anestezjologii i intensywnej terapii i pierwszy ordynator OAiIT w latach 1993-2001 r. w rabczańskim szpitalu.

Wymagający i sprawiedliwy Szef, zabiegający nie tylko o wysoki poziom opieki nad pacjentami, ale również życzliwą i koleżeńską atmosferę w zespole, a gdy trzeba było stający w ich obronie. Dbał zarówno o podnoszenie własnych kwalifikacji, jak i personelu Oddziału i całego Szpitala, będąc prekursorem obecnie wprowadzanych modeli opieki.

Odszedł od nas po raz pierwszy w 2001 r., pozostawiając jeszcze możliwość kontaktu, nadzieję na spotkanie w przyszłości; teraz już na zawsze, nieodwołalnie... nie obudzi już Go żadne wezwanie na wiecznym dyżurze... Ale zapisał jedną z najlepszych i najjaśniejszych kart historii tego Szpitala, pozostając współautorem jego dobrego imienia w tamtych czasach. Pozostaje też na zawsze w naszej pamięci i swoich pacjentów

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy