Reklama

Zmarł Kazimierz Wit. Był wieloletnim pracownikiem urzędu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UMiG Nowa Dęba

Zmarł Kazimierz Wit. Był wieloletnim pracownikiem urzędu  - Zdjęcie główne

Kazimierz Wit urodził się 1 stycznia 1965 r. w Woli Rusinowskiej. Zmarł 19 marca w wieku 56 lat. | foto UMiG Nowa Dęba

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Odszedł od nas nieodżałowany pracownik, mocno zaangażowany w swoje obowiązki. Kazimierzu, pozostajesz w naszej pamięci! - napisali koleżanki i koledzy z Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba. Kazimierz Wit był mieszkańcem gminy Majdan Królewski.

Kazimierz Wit pochodził z Woli Rusinowskiej. W 1985 r. ukończył Technikum Mechaniczne w Nowej Dębie. Od 1 lipca 1985 r. był zatrudniony w Urzędzie Gminy w Majdanie Królewskim, 


ZOBACZ TAKŻE: Zmarli w powiecie kolbuszowskim w 2020 roku


W trakcie zatrudnienia został powołany do odbycia czynnej służby wojskowej. Po jej zakończeniu od 1 listopada 1988 r. został zatrudniony w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba na stanowisku referenta ds. obrony cywilnej.

Po odbyciu aplikacji administracyjnej i złożeniu egzaminu Kazimierz Wit został mianowany na stanowisko inspektora.

- Od 1 grudnia 2000 r. powierzone zostały mu dodatkowo zadania ze stanowiska mienia gminnego.

Zajmował się między innymi sprzedażą nieruchomości gminnych, opłatami za wieczyste użytkowanie, zamianą gruntów, zmianą użytkowania, wnioskowaniem o postępowanie wywłaszczeniowe na cele publiczne

- czytamy na stronie UMiG Nowa Dęba.

Kazimierz Wit ściśle współpracował z sołtysami i przewodniczącymi zarządów osiedli w zakresie gospodarowania mieniem gminnym i nadzorowania pracy gajowych lasów gminnych.

- Od wielu lat zajmował się nadzorem nad pracownikami z grupy interwencyjnej, pracującymi na terenie sołectw i osiedli w zakresie utrzymania mienia sołeckiego

- wspominają zmarłego pracownicy urzędu.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy