Reklama

Złote rączki z Weryni [FOTO]

Opublikowano: ndz, 17 maj 2020 09:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zawieszenie zajęć w szkole i nauka zdalna to trudny czas i dla uczniów, i dla nauczycieli. Jednak każda sytuacja, nawet najtrudniejsza, ma swoje dobre strony.

 Na brak zajęć nie mogą narzekać szczególnie uczniowie kształcący się w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych. Prócz zwykłych zajęć szkolnych teraz mogą być niemal "bohaterami domu", wykonując różne prace i naprawy.

- Nasze złote rączki w trakcie napraw domowo- remontowych z powodzeniem wykorzystują wiadomości i umiejętności praktyczne, które nabyły w szkole - podkreśla Zbigniew Bogacz, dyrektor Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni. Monter instalator uczy się nie tylko budować, modernizować, naprawiać instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, centralnego ogrzewania, wentylacyjno- klimatyzacyjne, ale uczy się też wykonywać wiele innych prac, które przydają się w życiu codziennym. Chłopcy uczący się tego zawodu nie mogą narzekać na brak zajęć podczas dłuższego pobytu w domu. Monterzy kształcą się też zdalnie, wykorzystując m.in. szkolną platformę edukacyjną, wykonują również różnego rodzaju prace remontowe czy naprawcze.

- Naprawa roweru czy nawet wymiana drążka kierowniczego w samochodzie to dla niektórych "pestka". Są i tacy, którzy wykonują już profesjonalne remonty i nowe instalacje - chwali się szef placówki. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.