Reklama

Złote gody w Majdanie

Opublikowano:
Autor:

Złote gody w Majdanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dziesięć par z gminy Majdan Królewski obchodziło 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, złoty jubileusz pożycia małżeńskiego. Z tej okazji jubilaci otrzymali medale, kwiaty, gratulacje i moc najserdeczniejszych życzeń.

Jubileuszowe spotkanie, na którym wręczono Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Majdanie Królewskim. Tego dnia świętowały pary, które pół wieku temu przed Bogiem złożyły sobie przysięgę o wzajemnej miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej. Czas ten był z pewnością pełen radości, nie brakowało również chwil smutnych.

O to, jak się poznali i jaka, ich zdaniem, jest recepta na długoletnią miłość, zapytaliśmy niektórych jubilatów. – Pochodziliśmy z jednej wioski, więc łatwo poznaliśmy się – mówi pani Salomea Kosiorowska. - Na pewno po tych 50 latach łączy nas miłość, ale również wzajemny szacunek. A recepta na udane wspólne życie, to życie w zgodzie – przyznaje nasza rozmówczyni. - Teraz potrzeba już tylko zdrowia – dodaje jej mąż Antoni.

Więcej w 46 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE