Reklama

Złote Główki rozdane

Opublikowano:
Autor:

Złote Główki rozdane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Najlepsi uczniowie Publicznego Gimnazjum im. ks. Wojciecha Borowiusza w Cmolasie zostali docenieni. Uroczysta gala wręczenia nagród książkowych i statuetek Złotej Główki odbyła się w środę (14 czerwca).

Wieloletnią tradycją Publicznego Gimnazjum w Cmolasie jest dokonywanie przeglądu osiągnięć uczniów i wyróżnianie najlepszych statuetką Złotej Główki. Kandydatów do nagrody zgłaszają nauczyciele, samorządy klasowe oraz organizacje działające w szkole.

Statuetki już od osiemnastu lat przyznawane są w czterech kategoriach: wielka indywidualność w nauce w przedmiotach humanistycznych, wielka indywidualność w nauce w przedmiotach matematyczno-przyrodniczych, wzór cnót uczniowskich i promocja szkoły. W każdej z tych kategorii kapituła złożona z uczniów i nauczycieli przyznaje po trzy nominacje. 

Więcej w 25 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE