Reklama

Złota Góra zdewastowana

Opublikowano:
Autor:

Złota Góra zdewastowana - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Porozrzucane pety, walające się butelki po piwie, wulgarne napisy wyryte na drewnianej altanie - tak wygląda ostatni przystanek ścieżki dydaktyczno-przyrodniczej "Po złoto na Górę". O dewastacji obiektu poinformował nas zmartwiony Czytelnik.

- Przyjeżdżając wieczorem na miejsce, przykro jest patrzeć, co wyprawia tutaj młodzież i w jakim stanie zostawia to miejsce - zaczął swojego maila mężczyzna, który podpisał się pseudonimem "miłośnik przyrody". W dalszej części wiadomości przybliżył nam, do jakich ekscesów dochodzi na ostatnim przystanku ścieżki dydaktycznej, czyli właśnie na wzniesieniu Złota Góra.
Jak toaleta

- Odbywają się tutaj nocne imprezy, na których króluje alkohol, twarde używki, papierosy. Efektem są rozbite butelki, szkło i śmieci rozrzucone na całym terenie - donosił nasz Czytelnik. Szczególnie jednak rażące są, według niego, wulgaryzmy, które wandale wypisali albo wydrapali na drewnianej wiacie oraz zniszczone kosze na śmieci. - Teren przyległy do altany jest traktowany po prostu jako publiczna toaleta. Jest to całkowity brak poszanowania dla natury oraz pracy ludzi, którzy stworzyli to miejsce - nie przebierał w słowach mężczyzna. 

Więcej w 34 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE