Reklama

Zdobyli w sumie siedem medali, w tym aż cztery złote krążki

Opublikowano:
Autor:

Zdobyli w sumie siedem medali, w tym aż cztery złote krążki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Cztery złote, dwa srebrne i brązowy medal przywieźli pływacy kolbuszowskiej Fregaty z rozegranych w Mielcu Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików.

Zawody odbyły się 1 czerwca. Powalczyło 13 klubów z Małopolski i z Podkarpacia. Nasi walczyli o czołowe lokaty i dzięki temu w ogólnej klasyfikacji zajęli trzecie miejsce.

Klasę pokazał Braian Skowroński. Wywalczył cztery złote medale na dystansach: 100 i 400 metrów stylem dowolnym, 200 metrów stylem grzbietowym i 200 metrów stylem zmiennym. Został najlepszym zawodnikiem wg punktacji FINA.

Nie zawiódł Mikołaj Wójcik. Zdobył dwa srebrne medale na dystansie 100 metrów stylem motylkowym i 100 metrów stylem grzbietowym. Ponadto był czwarty na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym i 200 metrów stylem zmiennym. Julia Szklarz zdobyła zaś brązowy medal na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym i czwarte miejsca na dystansie 100 i 400 metrów stylem dowolnym i 100 metrów stylem grzbietowym. Milena Szewc była siódma na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym i 200 metrów stylem klasycznym. Wywalczyła też ósme miejsce na dystansie 100 metrów stylem klasycznymi, 10. miejsce na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym. Kornelia Wożniak była jedenasta na dystansach 100 i 400 metrów stylem dowolnym, 100 metrów stylem klasycznym i 200 metrów stylem zmiennym.

Sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym zgarnęła srebrny medal. Wystąpiła w składzie: Mikołaj Wójcik, Kornelia Woźniak, Julia Szklarz, Braian Skowroński. Zapunktowała również sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym. Srebro wywalczyli: Julia Szklarz, Milena Szewc, Mikołaj Wójcik i Braian Skowroński. – Nasi zawodnicy wykazali się ogromną determinacją. Poprawiali swoje rekordy, zasłużyli na brawa – oceniał trener Bartek Pietryka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE