Reklama

Zbigniew Chmielowiec wybrany wiceprezesem zarządu wojewódzkiego ZOSP

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Zbigniew Chmielowiec wybrany wiceprezesem zarządu wojewódzkiego ZOSP - Zdjęcie główne

Zbigniew Chmielowiec będzie pełnił nową funkcję w zarządzie ZOSP województwa podkarpackiego. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zbigniew Chmielowiec, Poseł na Sejm RP z Kolbuszowej, 5 marca został wybrany na funkcję wiceprezesa zarządu oddziału wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Jak wybór komentuje parlamentarzysta?

Podczas 5. zjazdu oddziału wojewódzkiego ZOSP województwa podkarpackiego, który odbył się w sobotę (5 marca) w Świlczy, wybrano członków nowego zarządu. Wśród 23-osobowego składu zarządu, pojawiło się nazwisko parlamentarzysty z Kolbuszowej - Zbigniewa Chmielowca.

Jak wybór na wiceprezesa komentuje sam zainteresowany?

- Bardzo się cieszę, ponieważ od 12 lat współpracujemy z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi i chcemy to robić w dalszym ciągu. Mam nadzieję, że współpraca nowego zarządu będzie skutkowała dalszym wzmocnieniem jednostek OSP i druhów strażaków

- powiedział w rozmowie z nami kolbuszowski poseł.

Kolbuszowski parlamentarzysta przyznał, że nie chciał zostać prezesem, choć miał taką propozycję, ze względu na sytuację, jaka obecne panuje w Polsce. Jak mówi, trudno byłoby mu pogodzić pracę posła, która - szczególnie teraz - wiąże się z częstym przebywaniem w Warszawie, z funkcją prezesa ZOSP, która wymaga bycia w ciągłej dyspozycji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy