Reklama

Zbierane przez kilka miesięcy nakrętki trafią do rodziny Kacperka Serafina

Opublikowano:
Autor:

Zbierane przez kilka miesięcy nakrętki trafią do rodziny Kacperka Serafina - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Worki po brzegi wypchane plastikowymi zakrętkami przekazały naszej redakcji maluchy z przedszkola w Niwiskach. Zbierane przez kilka miesięcy nakrętki trafią do rodziny Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego.

Przedszkole z Niwisk po raz pierwszy włączyło się do akcji zbierania plastikowych nakrętek. Trzeba przyznać, że zarówno maluchy i ich rodzice podeszli do niej z dużym zaangażowaniem. -

Te worki to wynik dopiero kilkumiesięcznej akcji. Tak naprawdę te nakrętki zbieraliśmy od stycznia - wyjaśniła nam jedna z przedszkolanek, która w środę (8 listopada) przywiozła do naszej redakcji cztery duże worki wypełnione plastikowymi zakrętkami. - Dzieciaki z dużym zaangażowaniem zbierały, segregowały i przynosiły zakrętki do pudełka, które stało przy drzwiach wejściowych w naszej placówce.

Nasi wychowankowie zostali poinformowani, że zbierane zakrętki trafią na szczytny cel. Jest to taki nasz niewielki wkład w pomoc Kacperkowi - dodała. Nauczycielka zapewniła nas też, że to na pewno nie będą ostatnie worki, które jeszcze w tym roku szkolnym zostaną przekazane za naszym pośrednictwem Kacperkowi Serafinowi. 

Przypominamy, że nakrętki po napojach, sokach, mleku, kawie, kosmetykach itp. można w dalszym ciągu zostawiać w korytarzu za bilbordem Korso w budynku przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej (na piętrze). Wszystkie przekażemy rodzinie Kacperka, która następnie sprzedaje je firmie recyklingowej, a pozyskane w ten sposób pieniądze przeznacza na leczenie, rehabilitację i protezy dla chłopca. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE