Reklama

Zatoka w Raniżowie gotowa. Można parkować

Opublikowano:
Autor:

Zatoka w Raniżowie gotowa. Można parkować - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończyły się prace związane z budową zatoki postojowej w centrum Raniżowa.

Przypomnijmy, że na temat tej inwestycji pisaliśmy wielokrotnie. Na raniżowskim rynku powstało w sumie 19 nowych miejsc postojowych, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych.

Wykonawca znany

Prace związane z budową zatoki postojowej w rynku Raniżowa wykonało konsorcjum, którego liderem jest Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych w Rzeszowie. Firma ta zajmowała się całą przebudową drogi wojewódzkiej - od końca obwodnicy Weryni do początku obwodnicy Sokołowa Małopolskiego. Inwestycja jest zlecona na podstawie umowy na roboty uzupełniające temu samemu wykonawcy. 

Prawie sto tysięcy

Na wykonanie zadania Rada Gminy Raniżów zabezpieczyła podczas wrześniowej sesji ponad 98 tys. zł. Pieniądze te zostały przekazane jako pomoc finansowa dla województwa podkarpackiego z przeznaczeniem na zagospodarowanie i wykonanie zatoki postojowej. Jak się okazało, kwota ta okazała się jednak niewystarczająca. Brakującą sumę wyłożyło na jej realizację województwo podkarpackie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE