Reklama

Zatoka na razie za droga

Opublikowano: wt, 12 wrz 2017 05:00
Autor:

Zatoka na razie za droga - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dlaczego gminna inwestycja, zaplanowana do wykonania w 2017 roku, stoi w miejscu? W sprawie interweniuje sołtys.

Głos w punkcie "Interpelacje, wolne wnioski, zapytania" podczas ostatniej sesji rady gminy (29 sierpnia) zabrał sołtys Komorowa, który zwrócił się bezpośrednio do wójta. - Mieszkańcy pytają, czy w gminie wiadomo, kiedy będzie rozpoczęta budowa zatoki przy PKP w Komorowie? Jacyś przedstawiciele byli ponoć w gminie, a ja na ten temat nic nie wiem - mówił Tadeusz Styga, gospodarz Komorowa. - Mieszkańcy narzekają, że nie mają, gdzie parkować - argumentował.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Jo

    Staneno, bo w przyśłem roku som wybory, a jak w tem roku skonczo to "wybiorcy" zapono. A tak to przed samiuśkiemi wybiorami " sie udalo " -wybirorcy rozumita? Ta? To nos wibirojta. W Ksiundce tyz wojt zaczymal inwestycjon : asfalty, nawet koniecznie zbedny "dom sportowy" zakóńczenie inwestycyji we sierpniu 2018 by "ciemny lud" łyknał przed wyboram... Rozwiń

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Kornel

    Zamiast zatoki lepszy parking.