Reklama

Zaszczepieni mieszkańcy gminy Niwiska mogą wygrać laptop, rowery, a nawet masaże!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UG Niwiska

Zaszczepieni mieszkańcy gminy Niwiska mogą wygrać laptop, rowery, a nawet masaże!  - Zdjęcie główne

foto UG Niwiska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ramach promocji szczepień przeciw Covid-19 w gminie Niwiska został ogłoszony konkurs pod hasłem „SZCZEPIĘ SIĘ”.

Wszyscy pełnoletni mieszkańcy gminy Niwiska, którzy zaszczepią się pierwszą dawką szczepionki przeciw Covid-19 w terminie od 16 lipca do 30 października i fakt ten zgłoszą do Urzędu Gminy Niwiska, wezmą udział w losowaniu nagród.

ZOBACZ TAKŻE: Nowa studnia odpowiedzią na zwiększające się zapotrzebowanie na wodę

W konkursie ufundowane będą nagrody: 1 laptop, 2 rowery, sprzęt medyczny (20 ciśnieniomierzy), 10 dzbanków do wody z filtrem, 50 masaży relaksacyjnych w domu u mieszkańca.

- Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą zgłosić się do Urzędu Gminy Niwiska (Biuro Obsługi Klienta (pokój nr 7 parter) lub do Sekretariatu (pokój nr 10, I piętro) i dostarczyć kserokopię dokumentu potwierdzającego przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19 z wpisanym nr telefonu kontaktowego

- wyjaśnia urząd.

Wszelkie informacje zawarte są w Regulaminie konkursu dostępnym na stronie internetowej gminy Niwiska. Więcej informacji o szczepieniach dostępne również TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy