Reklama

Zapraszamy na dzisiejszą debatę z Korso

Opublikowano:
Autor:

Zapraszamy na dzisiejszą debatę z Korso  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Redakcja Korso Kolbuszowskie i portalu korsokolbuszowskie.pl organizuje debatę wyborczą kandydatów do Sejmu RP.

Wydarzenie to odbędzie się w czwartek, 3 października, o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy wyłącznie mieszkańców powiatu kolbuszowskiego startujących w tegorocznych wyborach. W debacie weźmie udział czterech przedstawicieli poszczególnych komitetów wyborczych: Tomasz Buczek (KW Konfederacja Wolność i Niepodległość), Zbigniew Chmielowiec (KW Prawo i Sprawiedliwość), Teresa Lubera (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej) oraz Dorota Koczur (KW Polskie Stronnictwo Ludowe). 

Zaproszenia do udziału w debacie nie przyjął Artur Kosiorowski (KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca). Spotkanie będzie otwarte dla mieszkańców. Wstęp bezpłatny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE