Reklama

Zalewa ich woda. Napisali w tej sprawie list do radnych

Opublikowano:
Autor:

Zalewa ich woda. Napisali w tej sprawie list do radnych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy ul. Mickiewicza w Majdanie Królewskim zwracają się do radnych w piśmie. O co proszą?

Pismo od mieszkańców ul. Mickiewicza w Majdanie Królewskim odczytał podczas ostatniej wrześniowej sesji Waldemar Kamiński, przewodniczący rady gminy.

- My mieszkańcy ul. Mickiewicza w Majdanie Królewskim zwracamy się z uprzejmą prośbą o wykonanie kanalizacji burzowej na naszej ulicy - czytamy na wstępie. - Naszą prośbę uzasadniamy tym, że w czasie wiosennych roztopów, a także przy większych opadach deszczu, nasze budynki mieszkalne i działki są zalewane. W piwnicach budynków gromadzi się woda - to stanowi zagrożenie dla ścian budynków - wyjaśnili.

Jak dodali, woda na ich działki spływa również z ul. Słowackiego, nie znajdując innego ujścia i przelewa się przez fundamenty ogrodzenia, zalewając działki i budynki.

Pod pismem podpisało się 10 osób. Do jego treści żaden z radnych nie odniósł się podczas obrad.

Waldemar Kamiński, szef majdańskiej rady gminy, zapowiedział, że pismo rozpatrzy najpierw Komisja Skarg, Wniosków i Petycji. O wynikach rozmów na ten temat poinformujemy na łamach Korso.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE