Reklama

Zafascynowani przyrodą

Opublikowano: ndz, 30 paź 2016 05:00
Autor:

Zafascynowani przyrodą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Utrwalenie w kadrze malowniczych miejsc było głównym zadaniem uczestników konkursu fotograficznego pod nazwą „Fascynująca przyroda”. Twórcy najpiękniejszych zdjęć zostali nagrodzeni we wtorek, 18 października.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI i gimnazjum z terenu gminy Cmolas i Majdan Królewski. Jego głównym celem było pobudzenie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania otaczającą przyrodą oraz zachęcanie do uwieczniania na fotografiach miejsc ciekawych pod względem walorów przyrodniczych. Nadesłane prace oceniło jury w składzie: Jan Cichoń, fotograf, Leszek Magda, leśniczy Nadleśnictwa Mielec oraz Jarosław Rzeszutek, sołtys Ostrów Tuszowskich. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbyło się we wtorek (18 października) w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.