Reklama

Za odblaski przed sąd

Opublikowano:
Autor:

Za odblaski przed sąd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 23-latek z gminy Kolbuszowa stanie przed sądem. Pijany mężczyzna poruszał się po niewłaściwej stronie jezdni, nie miał odblasków i przeklinał w miejscu publicznym.

W niedzielę (8 października) około godz. 18 policjanci z referatu ruchu drogowego podczas patrolu w Świerczowie zauważyli pieszego, który poruszał się nieprawidłową stroną jezdni. Mężczyzna nie miał na sobie żadnego elementu odblaskowego. - Funkcjonariusze wylegitymowali 23-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa i poinformowali go o popełnionych przez niego wykroczeniach. Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu karnego, zaczął zachowywać się nerwowo i przeklinać. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mieszkaniec gminy Kolbuszowa miał 3 promile alkoholu w organizmie - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE