Reklama

Z REGIONU. Zróbcie coś, wycinają drzewo. Stowarzyszenie walczy

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Zróbcie coś, wycinają drzewo. Stowarzyszenie walczy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieleckie stowarzyszenie "Specjalna Strefa Ekologiczna" rozpoczęło kolejne działania na rzecz zieleni miejskiej, które mają na celu wypracowanie zmiany podejścia do utrzymania drzew i zieleni miejskiej w Mielcu oraz zwiększenie świadomości mielczan w zakresie zadrzewienia miejskiego środowiska.

W ramach zaplanowanej kampanii stowarzyszenie planuje podjąć szereg działań, m.in. dokonana zostanie społeczna kontrola wybranych obszarów miasta, na których znajduje się najwięcej drzew; również w kontekście trwającej rewitalizacji parku przy ul. Kazimierza Wielkiego.

- Bezpośrednim bodźcem do rozpoczęcia takich działań jest fakt, że na przestrzeni wielu lat działalności stowarzyszenia jego działacze otrzymywali i nadal otrzymują liczne sygnały od mieszkańców Mielca o wycinanych w mieście drzewach – mówi Mikołaj Skrzypiec ze "Specjalnej Strefy Ekologicznej". – Te głosy wzburzenia i sprzeciwu względem wycinki drzew z reguły pojawiają się w momencie, gdy drzewo...  CZYTAJ DALEJ >>  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE