Reklama

Z REGIONU. Szukają świadków śmierci

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Szukają świadków śmierci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mundurowi poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło we 2 lipca (wtorek) około godz. 15.15 w Nowej Wsi pod Rzeszowem.

Kierujący peugeotem zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił rowerzystę, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

- Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat powyższego wypadku, a przede wszystkim naocznych świadków, którzy widzieli przejazd peugeota przed zdarzeniem bądź posiadają nagrania z kamer samochodowych, o kontakt osobisty lub telefoniczny z prowadzącym sprawę - apelują rzeszowscy policjanci. 

Policjanci szczególnie proszą o kontakt rowerzystę, który w tym czasie jechał w kierunku Jasionki i bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymał się na wysokości hotelu. 

Świadkowie i osoby mające wiedzę o zdarzeniu mogą kontaktować się:

  • z policjantami Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 8,  tel. 17 858 3458 lub 17 858 3450
  • z dyżurnym komendy pod nr 17 858 3310 bądź poprzez numer alarmowy 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE