Reklama

Z regionu. Rzeszowskie ulice będą zablokowane

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Z regionu. Rzeszowskie ulice będą zablokowane  - Zdjęcie główne

foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższą sobotę i niedzielę w Rzeszowie odbędzie się impreza rekreacyjno – sportowa pn. Rzeszowski Festiwal Rowerowy „Rzeszów BIKE Festiwal”. Częścią imprezy będzie niedzielny wyścig kolarski. Jego trasa przebiegała będzie ulicami Rzeszowa, które zostaną częściowo lub całkowicie zamknięte dla ruchu.

W najbliższą sobotę i niedzielę w Rzeszowie odbędzie się impreza rekreacyjno-sportowa pn. Rzeszowski Festiwal Rowerowy „Rzeszów BIKE Festiwal”. W sobotę organizatorzy przewidzieli rekreacyjny przejazd rowerowy. Przejazd zwartej kolumny rowerzystów pilotowany będzie przez policjantów z wydziału ruchu drogowego i nie będzie powodował utrudnień.

- Część niedzielna składać się będzie z Rodzinnej Parady Rowerowej również bez utrudnień oraz wyścigu kolarskiego. Trasa wyścigu przebiegać będzie ulicami miasta. W związku z tym pojawią się utrudnienia na niektórych rzeszowskich ulicach

- informują funkcjonariusze policji. 

Trasa wyścigu będzie przebiegała ulicami Słowackiego, gdzie na wysokości ul. Króla Kazimierza umiejscowiono start. Następnie zawodnicy przejadą ulicami Matejki, Plac Farny, Moniuszki, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Rejtana, Kopisto, Most Zamkowy, Kilara, Słowackiego do ul. Króla Kazimierza, gdzie będzie meta zawodów. 

Od godziny 10.30 do godz. 14, ulice:

Słowackiego (od ul. Kościuszki), Matejki, Plac Farny, Moniuszki, Kilara (od Mostu Zamkowego do ul. Słowackiego) zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu. W tych samych godzinach na Al. Cieplińskiego (od wysokości ronda Żołnierzy Wyklętych) zamknięte zostaną dwa pasy ruchu w kierunku Piłsudskiego. Podobnie na  Al. Piłsudskiego, Rejtana, Kopisto i Moście Zamkowym zamknięte zostaną dwa pasy ruchu.

Trasę i przylegające do niej skrzyżowania nadzorowane będą przez policjantów z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy