Reklama

Z REGIONU. Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia?

Opublikowano: sob, 2 maj 2020 12:00
Autor:

Z REGIONU. Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci poszukują mężczyzny, sprawcy naruszenia nietykalności osobistej z powodów rasowych, do którego doszło w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulic Unii Lubelskiej i Kraszewskiego.

Policjanci Wydziału do Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie naruszenia nietykalności osobistej z powodu przynależności rasowej tj. o czyn z art. 257 kk. Pokrzywdzonym w zdarzeniu, do którego doszło we wtorek 18 lutego 2020 roku, jest pochodzący z Bangladeszu obywatel Polski.

Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony, jadąc ulicą Unii Lubelskiej, użył zatrąbił na innego kierującego. Gdy zatrzymał się na skrzyżowaniu z ul. Kraszewskiego, do jego samochodu podszedł nieznany mężczyzna, w wieku około 35 - 40 lat, otworzył drzwi samochodu od strony kierowcy, zwrócił się obraźliwie do pokrzywdzonego, a następnie uderzył go w twarz. Powodem działania sprawcy było pochodzenie pokrzywdzonego. Prowadzący postępowanie policjanci zabezpieczyli nagranie z wideorejestratora samochodu pokrzywdzonego, który zarejestrował wizerunek podejrzewanego. Publikujemy jego wizerunek. 

- Osoby, które rozpoznają na zdjęciu poszukiwanego mężczyznę, albo były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Wydziału do Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiści - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30, lub telefonicznie z prowadzącym sprawę policjantem pod nr 17 858 3234 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 17 858 3310 lub 112 - powiedział rzecznik rzeszowskiej policji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE