Reklama

Z REGIONU. Przestępstwo wyborcze w Mielcu. Są też inne incydenty [WYBORY 2019]

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Przestępstwo wyborcze w Mielcu. Są też inne incydenty [WYBORY 2019] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ulicy Wojsławskiej w Mielcu kobieta wyniosła kartę do głosowania z lokalu wyborczego. Policja odnotowała także dwa przypadki zakłócenia ciszy wyborczej.

Jak informuje asp. Urszula Chmura, rzecznik prasowy KPP w Mielcu - na ulicy Wojsławskiej pewna osoba wyniosła z lokalu wyborczego kartę do głosowania i posiadała ją poza lokalem wyborczym (przestępstwo z Art.497 a Kodeksu Wyborczego).

Mielecka policja zanotowała również dwa przypadki zakłócania ciszy wyborczej. Pierwszy dotyczy uszkodzenia plakatu poprzez jego porysowane na ulicy Zygmuntowskiej w Mielcu. Drugi to umieszczenie tablic z wizerunkiem kandydata przed szkołą podstawową nr 11 przy ul. Wyszyńskiego w Mielcu. Te dwa przypadki są traktowane jako wykroczenia.

A jak sytuacja wygląda w powiecie kolbuszowskim? Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP w Kolbuszowej, powiedziała nam po godz. 18, że do tej pory nie odnotowano ani przypadków zakłócania ciszy wyborczej, ani też innych incydentów związanych z wyborami. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE