Reklama

Z regionu. Pijany i bez prawa jazdy zatrzymany przez policję

Opublikowano:
Autor:

Z regionu. Pijany i bez prawa jazdy zatrzymany przez policję  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kierujący peugeotem zignorował polecenie funkcjonariuszy, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i odjechał. Kilkadziesiąt metrów dalej, wpadł w poślizg i samochód uderzył w skarpę. Z auta wysiadło dwóch mężczyzn i uciekło do pobliskiego lasu. Obaj zostali zatrzymani. Okazało się, że kierujący peugeotem był pijany i nie miał prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło we wtorek (15 września) rano w trakcie prowadzonych działań „Trzeźwość”. Około godz. 8.40 w Wysokiej Głogowskiej, policjanci ruchu drogowego zatrzymywali do kontroli kierującego peugeotem. Podali mu sygnał do zatrzymania się, wówczas kierujący zwolnił, a kiedy policjant podchodził do samochodu, gwałtownie przyspieszył i odjechał. Kilkadziesiąt metrów dalej, na łuku drogi wpadł w poślizg i jego samochód uderzył w skarpę.


Z uszkodzonego samochodu wybiegło dwóch mężczyzn, kierowca i pasażer. Obydwaj pobiegli w kierunku lasu. Ucieczka nie udała się, mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu w Głogowie Małopolskim. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu rzeszowskiego, w wieku 35 i 33 lat. Policjant rozpoznał kierującego. W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że 35-latek nie ma prawa jazdy, dodatkowo obaj byli pijani. Badanie wykazało u każdego z nich ponad 2 promile alkoholu.

35-latek, podejrzany o kierowanie w stanie nietrzeźwości trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj (16 września) mężczyzna został przesłuchany, przyznał się do winy.

- Policjanci przedstawili mu zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości - poinformował rzecznik prasowy kolbuszowskiej policji. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE