Reklama

Z regionu: Nowa Dęba wiele straciła na ideologicznej wojence

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. FB Bart Staszewski

Z regionu: Nowa Dęba wiele straciła na ideologicznej wojence - Zdjęcie główne

foto Fot. FB Bart Staszewski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowodębski samorząd ma dosyć kłamstw, które pojawiły się wokół deklaracji antyLGBT, przyjętej w 2019 roku. Doprowadziło to do zerwania międzynarodowej współpracy z irlandzkim miastem Fermoy.

Radni Nowej Dęby w ubiegłym roku podjęli uchwałę o sprzeciwie wobec "pojawiającym się w sferze publicznej działaniom zorientowanym na promocję ideologii ruchów LGBT". Ideologia ta według samorządowców godzi w fundamenty porządku społecznego w naszym kraju.


Podkarpackie samorządy, które zdecydują się na taki krok, jednocześnie stracą szanse na pieniądze z Funduszy Norweskich. Teraz wiemy, że przez jedną uchwałę zniweczona została wieloletnia współpraca międzynarodowa. Z powodu tej uchwały irlandzkie miasto Fermoy zerwało 14-letnią współpracę z gminą!

Nowa Dęba została także publicznie napiętnowana przez aktywistę ruchu LGBT Barta Staszewskiego. W sieci pojawił się bowiem fotomontaż z tabliczką "Nowa Dęba -Strefa wolna od LGBT".

Teraz nowodępscy samorządowcy podjęli decyzję o odwołaniu antyLGBT-owskiej deklaracji. Inicjatorem takiego wniosku był przewodniczący rady miejskiej Damian Diektiarenko. Jak taki krok tłumaczy samorządowiec?

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy