Reklama

Z REGIONU. Nabijając lewe transakcje "zarobiła" 30 tys. złotych

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Nabijając lewe transakcje "zarobiła" 30 tys. złotych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wprowadzając fikcyjne transakcje zwrotu butelek, przywłaszczyła ponad 30 tys. złotych. Policjanci przedstawili zarzut oszustwa 58-letniej kobiecie, przyznała się do przedstawionego zarzutu i aktualnie trwają dalsze czynności.

Mieleccy policjanci przyjęli zawiadomienie o oszustwie, którego dopuścić się miała 58-letnia mieszkanka Mielca. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta, pracując jako kasjerka w markecie wielobranżowym przy ulicy Wolności, wprowadzała do kasy fiskalnej fikcyjne transakcje zwrotu szklanych butelek. Proceder trwał od października ubiegłego roku. Kobieta dziennie uzyskiwała od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Policjanci zatrzymali podejrzewaną o oszustwo. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić kobiecie zarzut oszustwa i przywłaszczenia ponad 30 tys. złotych. Podczas przesłuchania kobieta tłumaczyła, że do oszustwa skłoniły ją kłopoty finansowe. W sprawie trwają dalsze czynności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE