Reklama

Z REGIONU. Mężczyzna przyznał się do kradzieży

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Mężczyzna przyznał się do kradzieży  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sklepową. W jednym z marketów budowlanych ukradł dalmierz laserowy o wartości ponad 550 zł. Teraz za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło pod koniec maja br. Nieznany sprawca ukradł z marketu budowlanego dalmierz laserowy o wartości 558 złotych. Zawiadomieni o kradzieży policjanci rozpoczęli ustalanie tożsamości sprawcy.

Okazało się, że monitoring zarejestrował mężczyznę, który po kradzieży wsiadł do opla vivaro i odjechał spod sklepu. Kolejne informacje pozwoliły wytypować sprawcę, którym okazał się 34-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Kryminalni ustalili, że w poniedziałek mężczyzna może przebywać w Rzeszowie w rejonie ulicy Paderewskiego i właśnie tam go zatrzymali.

- Podczas przesłuchania w komisariacie na Nowym Mieście 34-latek przyznał się do czynu. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodał oficer prasowy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE