Reklama

Z REGIONU. Fala zwolnień na strefie w Mielcu?

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Fala zwolnień na strefie w Mielcu?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Specjaliści z branży biznesowej już od jakiegoś czasu ostrzegają przed wielkim kryzysem, jaki zaczyna dotykać branżę motoryzacyjną w Niemczech. Czy konsekwencje poniosą także pracownicy firm na mieleckiej strefie?

Na kryzys w branży motoryzacyjnej niemały wpływ ma… ochrona środowiska. Silniki spalinowe coraz bardziej tracą na popularności na rzecz elektrycznych. Nie bez znaczenia pozostaje także brexit i inne zawiłości międzynarodowej gospodarki.
Wiadomo, że firmy z branży motoryzacyjnej to spora siła na mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zatrudniają one wielu pracowników, ale z najnowszych informacji wynika, że wkrótce to się zmieni. Trwa reorganizacja, która przyniesie zwolnienia – taką informację potwierdzają nasi Czytelnicy. Problem może dotyczyć nawet kilkuset osób z kilku dużych firm.

Kogo dotkną? Czy sprawdzi się czarny scenariusz i będą to zwolnienia grupowe? A może pracę stracą tylko te osoby, którym kończy się w najbliższym czasie umowa o pracę? Czy zwolnienia dotyczyć będą pracowników najmniej wydajnych, przebywających często na zwolnieniach itp.? Żadna firma jak dotąd nie wydała oficjalnego oświadczenia

Co na to nasi Czytelnicy?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE