Reklama

Z PODKARPACIA. Znalazła cudzą kartę bankomatową i poszła na zakupy

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Znalazła cudzą kartę bankomatową i poszła na zakupy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jarosławscy kryminalni zatrzymali 36-letnią mieszkankę Jarosławia, która dziewięć razy włamała się na konto bankowe, dokonując transakcji płatniczych przy wykorzystaniu znalezionej karty bankomatowej. Zamiast ją zwrócić, płaciła nią zbliżeniowo za zakupy w sklepach i na stacji paliw. Teraz grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W sierpniu br., mieszkanka Jarosławia zawiadomiła policję o utracie karty płatniczej. Nie wiedziała dokładnie, w jakich okolicznościach utraciła swoją kartę. Najprawdopodobniej wypadła jej z kieszeni spodni. Okazało się, że ktoś wykorzystał jej utratę przez właściciela. Początkowo nie było wiadomo, kto z niej korzystał. Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej jednostki wytypowali sprawczynię tego czynu. Okazała się nią 36-letnia mieszkanka Jarosławia. Jak ustalili mundurowi, kobieta aż dziewięciokrotnie jednego dnia, zapłaciła zbliżeniowo za towary w sklepach i na stacji paliw.

36-letnia mieszkanka Jarosławia usłyszała  już zarzuty dziewięciu włamań na konto pokrzywdzonej. Teraz grozi jej nawet do 10 lat więzienia.  

Policjanci przypominają - dbajmy o nasze dokumenty i karty płatnicze. Ich utarta może bardzo szybko zostać wykorzystana przez nieuczciwych znalazców. Ważne jest, aby na bieżąco kontrolować stan swojego konta, a w przypadku pojawienia się w historii transakcji, takich których nie dokonywaliśmy, natychmiast należy poinformować bank oraz zastrzec swoją kartę.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE