Reklama

Z PODKARPACIA. Znalazł miejsce na ukrycie 730 paczek papierosów

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Znalazł miejsce na ukrycie 730 paczek papierosów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W trakcie kontroli granicznej międzynarodowego pociągu wjeżdżającego z Ukrainy do Polski, w skrytkach elektrowozu ujawniono przemyt papierosów.

Znaleźli je 25 grudnia funkcjonariusze Straży Granicznej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Straży Ochrony Kolei dokonując odprawy granicznej i kontroli pociągu.

- Ujawniono 730 paczek papierosów o wartości rynkowej ponad 10 tysięcy złotych - informuje Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. - Do kontrabandy przyznał się jeden z ukraińskich maszynistów - dodaje.

Papierosy ulegną przepadkowi na rzecz Skarbu Państwa. - W stosunku do maszynisty zostało wszczęte postępowanie karno – skarbowe. Otrzymał również zakaz wjazdu do Polski przez najbliższy rok - informuje rzecznik prasowy. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE