Reklama

Z PODKARPACIA. Zapłaciła oszustom ponad 200 tys. złotych

Opublikowano: ndz, 2 lut 2020 22:33
Autor:

Z PODKARPACIA. Zapłaciła oszustom ponad 200 tys. złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Bądź czujny, nie daj się oszukać. Pomimo licznych apeli nie udało się uchronić jednej z mieszkanek powiatu stalowowolskiego.

Coraz więcej osób ma świadomość tego, w jaki sposób działają sprawcy oszustw i co robić, aby nie stać się ich ofiarą. Końcem stycznia, stalowowolska policja otrzymała 12 zgłoszeń dotyczących prób wyłudzenia pieniędzy. Niestety jednej z mieszkanek powiatu nie udało się ustrzec przed oszustwem. Jak ustalono zadzwoniła do niej kobieta podająca się za śledczą z policji i oświadczyła, że jej córka spowodowała śmiertelny wypadek i potrzebne są pieniądze na polubowne załatwienie sprawy. Słuchawkę przekazano również innej kobiecie, która podała się za jej córkę i prosiła o pomoc.

W tym czasie, mężowi kobiety nakazano udać się do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli, by spotkać się ze śledczą. Natomiast kobieta miała przekazać pieniądze mężczyźnie, który przyjechał do jej domu i podał się za śledczego. Kiedy zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa było już za późno. Straciła ponad 200 tysięcy złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE