Reklama

Z PODKARPACIA. Wypadek przy wycince drzew

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Wypadek przy wycince drzew - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala mężczyzna, który w trakcie wycinki drzew został uderzony konarem. Wycinka odbywała się w okolicach miejsca wypadku sprzed tygodnia, w którym śmierć poniósł kierowca chevroleta. Pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Wczoraj (7 października) przed godz. 13, dyżurny komendy został powiadomiony o wypadku w trakcie wycinki drzew, na trasie Cholewiana Góra - Nowy Nart.

Drzewa rosnące w pasie drogowym pomiędzy tymi miejscowościami, miały być wycięte, ponieważ zagrażały bezpieczeństwu kierowcom podróżującym tym odcinkiem drogi.

Jak ustalono, czterech pracowników ścinało dęba rosnącego na poboczu. Z uwagi na silny wiatr, drzewo zmieniło kierunek upadku. Jeden z konarów spadł na 50-letniego mieszkańca Cholewianej Góry. Mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE