Reklama

Reklama

Z PODKARPACIA: Widzieliście tego mężczyznę? Jeśli tak, to skontaktujcie się z policją

Opublikowano: sob, 6 paź 2018 22:41
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sąd wydał list gończy za 38-letnim mieszkańcem Jasła.

Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle poszukuje Patryka Filipiaka. Jest on poszukiwany w związku z popełnieniem przestępstwa określonego w art. 55 ust. 3 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii.  

- Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle, tel. 13 44 38 310 lub 997 - apelują funkcjonariusze.


Fot. Podkarpacka Policja


Art. 55.
1.
Kto, wbrew  przepisom  ustawy,  dokonuje  przywozu, wywozu, przewozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia lub wewnątrzwspólnotowej dostawy środków odurzających, substancji  psychotropowych, nowych substancji  psychoaktywnych lub słomy makowej, podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat 5.

3. Jeżeli  przedmiotem czynu, o którym  mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających, substancji psychotropowych, nowych substancji psychoaktywnych lub słomy makowej albo czyn ten został popełniony w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, sprawca podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.