Reklama

Z PODKARPACIA. Upadł bank spółdzielczy. Co z pieniędzmi mieszkańców?

Opublikowano:
Autor:

 Z PODKARPACIA. Upadł bank spółdzielczy. Co z pieniędzmi mieszkańców?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W lipcu upadł Bank Spółdzielczy w Grębowie. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewniał klientów placówki, że pieniądze będą mieć zwrócone. Czas mija, a wiele osób nadal nie doczekało się wypłaty swoich pieniędzy. Ponadto zgłaszane są masowe reklamacje, że już otrzymane wypłaty nie zgadzają się z tym, co klienci mieli na swoich kontach bankowych. Sprawę bada prokuratura.

W lipcu Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu przejęła sprawę rejonówki dotyczącą przestępstw finansowych na ogromną skalę. Bank Spółdzielczy w Grębowie miał udzielać kredytów, nie przestrzegając procedur bankowych. Straty szacowane są na co najmniej 17 milionów złotych. Śledczy sprawdzają dokumentację od 2016 roku do połowy czerwca bieżącego roku, dlatego jak na razie nie są podawane żadne szczegóły

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE