Reklama

Z PODKARPACIA. Ukradł paliwo i spowodował 8 kolizji

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Ukradł paliwo i spowodował 8 kolizji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, zatrzymali kierującego peugeotem, który nie zapłacił za paliwo, przekraczał dopuszczalną prędkość, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, spowodował 8 kolizji drogowych i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Teraz 51-letni mieszkaniec Jarosławia, kierujący peugeotem odpowie za popełnione czyny przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (poniedziałek, 2 września) około godz. 9, policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego, pełnili służbę na ul. 3-go Maja w Jarosławiu. Nagle zauważyli peugeota jadącego pod prąd, który następnie najechał na linię podwójną ciągłą, po czym środkiem jezdni kierował się w stronę centrum miasta.

W związku z tym policjanci natychmiast zawrócili i dając sygnały świetlne i dźwiękowe chcieli zatrzymać samochód. Kierowca peugeota nie reagował i zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim.

W trakcie ucieczki kierujący peugeotem złamał szereg przepisów ruchu drogowego, między innymi jechał się z nadmierną prędkością, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, uszkadzał prawidłowo poruszające się pojazdy, najeżdżał na przejście dla pieszych, w chwili kiedy znajdowały się na nim osoby, poruszał się pomiędzy prawidło jadącymi pojazdami stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Około godz. 9.10, kierujący peugeotem został zatrzymany na parkingu jednego z hoteli w Jarosławiu przez właściciela lokalu. Kierujący peugeotem wjeżdżając na parking uszkodził dwa pojazdy, które stały tam zaparkowane. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że peugeotem kierował 51-letni mieszkaniec Jarosławia. Mężczyzna był trzeźwy. Został przewieziony do szpitala.  

Wstępne ustalenia wykazały, że mężczyzna przed szaleńczą jazdą, na jednej ze stacji paliw zatankował paliwo, za które nie zapłacił i odjechał z miejsca. W trakcie jazdy spowodował 8 kolizji drogowych i popełnił szereg wykroczeń oraz przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej, za które może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.  

Informacje przekazała KPP w Jarosławiu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE