Reklama

Z PODKARPACIA. Tragiczny wypadek podczas prac budowlanych

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Tragiczny wypadek podczas prac budowlanych  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Pikulice, gdzie w trakcie wykonywanych prac przy wzmacnianiu fundamentów domu na 57- latka runęła jedna ze ścian budynku. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17 czerwca) przed godz. 13, na terenie prywatnej posesji w miejscowości Pikulice. Policjanci na miejscu ustalili, że na 57-latka, wykonującego prace budowlane domu, w pewnym momencie runęła ściana boczna budynku.

Pomimo wydobycia mężczyzny z gruzowiska i udzieleniu mu pomocy przez zespół karetki pogotowia, nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

- Przemyscy śledczy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku - poinformował rzecznik prasowy z KMP w Przemyślu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE