Reklama

Z PODKARPACIA. Schował się przed policją za łóżkiem

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Schował się przed policją za łóżkiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ubiegłym tygodniu policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego. Kiedy funkcjonariusze weszli do domu, poszukiwany schował się za łóżkiem. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Stamtąd trafił do aresztu śledczego. W domu policjanci znaleźli również rośliny konopi indyjskich.

Mężczyzna poszukiwany był przez sąd rejonowy w Lesku. Do zatrzymania poszukiwanego doszło na terenie gminy Ustrzyki Dolne. Tam, w jednym z domów funkcjonariuszom otworzyła drzwi matka. Kobieta twierdziła, że nie wie, gdzie jest jej syn. Policjanci nie dali wiary słowom kobiety i po sprawdzeniu domu, w pokoju zauważyli schowanego za łóżkiem poszukiwanego.

- Mężczyzna nie wywiązał się dobrowolnie z wyroku sądu i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ponadto w trakcie czynności policjanci znaleźli rośliny konopi indyjskich. 29- latek trafił do aresztu śledczego - poinformował rzecznik prasowy KPP z Ustrzyk Dolnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE